Waluta:
PLN

Intensywny rozwój przemysłu, a zwłaszcza hut i kopalń w południowej części kraju przez dziesiątki lat przyczyniały się do systematycznego pogarszania się jakości powietrza. Pomimo wprowadzania surowych norm i wysokich kar, emisja pyłów w przemysłowych miastach nadal jest wysoka. Alarmy smogowe ogłasza się w województwie śląskim, dolnośląskim, małopolskim i mazowieckim. Do najbardziej zagrożonych miast należy Żywiec. Maski antysmogowe z pewnością są nieodzowne w miejscu, w którym poziom zanieczyszczeń przekracza normy.

Polskie maski smogowe w nowoczesnym designie

Ideamask to marka, która przyczynia się do ochrony zdrowia dorosłych i dzieci mieszkających w takich miejscach, gdzie każdego dnia narażeni są na wdychanie trujących pyłów. Produkujemy maski antysmogowe dla dzieci i dorosłych, które są doskonałą ochroną przez zanieczyszczeniami. Jesteśmy również znani jako producent filtrów HEPA, które umieszczamy w naszych maskach. Doskonalimy technologie i umiejętności, aby nasze maski wyróżniały się wysoką jakością i designem. Dlatego też nasze produkty zmieniają się wraz z modą oraz postępem technologicznym. Naszymi Klientami są osoby świadome ekologicznie, stawiające na wysoką jakość produktu – zarówno wizualną, jak i funkcjonalną. To osoby, które swoim wyglądem chcą wpisywać się w aktualne trendy modowe, dbając o swoje zdrowie i zdrowie swoich najbliższych, głównie dzieci.

Nasze maski przeciwsmogowe skutecznie chronią przez zanieczyszczonym powietrzem. Projektując nowe kolekcje i wprowadzając do nich innowacyjne rozwiązania sprawiamy, że maska z filtrem staje się nie tylko koniecznością, lecz także stylowym elementem garderoby.