Waluta:
PLN

Maski antysmogowe oraz polskie filtry HEPA 12 to wiodące produkty naszej firmy. Systematycznie doskonalimy stosowane technologie i poszukujemy świeżych pomysłów, dzięki czemu w naszym asortymencie będą pojawiać się nowe kolekcje. Wzrost zainteresowania tematyką zanieczyszczenia powietrza w Polsce sprzyja również popytowi na oferowane przez ideamask produkty. Dlatego poszukujemy osób zainteresowanych współpracą, które mają warunki odpowiednie do dystrybucji naszych kolekcji.

Dla sklepów

Jesteśmy producentem i wyłącznym dystrybutorem masek i filtrów ideamask. Nasz asortyment ma znaczący potencjał, dlatego pragniemy nim zainteresować sklepy i punkty sprzedażowe we wszystkich rejonach kraju. Szczególnie zapraszamy do współpracy sklepy z województw: małopolskiego, śląskiego i dolnośląskiego oraz z miast takich jak Żywiec, Zielona Góra, Wrocław czy Sosnowiec. Maski antysmogowe z pewnością znajdą wielu nabywców w miejscach o najwyższym zanieczyszczeniu powietrza w Polsce. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą naszych produktów, prosimy o kontakt.

Zamówienia specjalne

Maski przeciwpyłowe, które produkujemy wpisują się w najnowsze trendy mody. Nie oznacza to jednak, że wyczerpaliśmy możliwości projektowania nowych modeli. Jeśli masz pomysł, jak można jeszcze bardziej udoskonalić nasze wyroby, zgłoś się do nas. Jesteśmy otwarci na niestandardowe pomysły i propozycje.

Napisz do nas: wspolpraca@idemask.pl lub zadzwoń + 48 884 802 330.